Īpašniekiem

Mūsu uzņēmumam nepārtraukti parādās dažādi pieprasījumi no pircējiem vai investoriem, kas vēlas iegādāties nekustamos īpašumus vai investēt tajos pēc saviem konkrētiem kritērijiem.

Aktuālie pieprasījumi no pircējiem vai investoriem

1. Pērk meža zemes, visā Latvijas teritorijā (ir pieejami vairāki pircēji) - neizstrādātus, daļēji vai pilnībā izstrādātus mežus, jaunaudzes un izcirtumus.

2. Pērk lauksaimniecības zemi 10 - 15 km rādiusā ap Jaunpili, tiek maksātas vienas no augstākajām cenām Latvijā par hektāru.

3. Pērk lauksaimniecības zemi un zemnieku saimniecības, kas nodarbojas ar graudkopību 80 km rādiusā ap Rīgu, vēlamā minimālā platība - 200 ha.

4. Vēlas ilgtermiņā nomāt vai iegādāties lauksaimniecības zemi Daugavpils novadā.

5. Interesē iegādāties 2000+ ha piedāvājumus Latvijas teritorijā. Interesē piedāvājumi, kas atrodas maksimāli 200 km attālumā no Rīgas.

6. Interese iegādāties 2* un 3* viesnīcas visās lielākajās Eiropas pilsētās!

7. Interese par dzīvojamo un komercplatību vai jaukto portfeļu iegādi (iespējami aktīvu un akciju darījumi). Atrašanās vietas - gandrīz visas Eiropas valstis (Baltijas valstis neinteresē). Investīciju apjoms iegādājoties vienu portfeli - līdz 1 mljrd. EUR (var būt lielāks, atkarīgs no investīciju kompānijas). Investīciju veids - Core, Core +, Value-Add.

Piedāvājiet savu nekustamo īpašumu/īpašumus, nosūtot informāciju uz e-pastu: [email protected] vai aizpildiet zemāk redzamo formu!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.